...tylko Ty i ja

...tylko Ty i ja... i relaks we dwoje w hotelowym SPA, romantyczna kolacja przy świecach, a na koniec wieczór na tarasie z widokiem na zachód słońca nad jeziorem... Co Ty na to? :)

Pakiet "Tylko Ty i ja" zawiera:

  • jeden nocleg w wybranym pokoju*
  • butelkę wina musujacego na romantyczny wieczór
  • relaksujący masaż aromatycznymi olejkami dla dwojga (60 min.), realizowany w podwójnym gabinecie masażu (jedynym takim w okolicy!)**
  • romantyczną kolację w hotelowej restauracji dla 2 osób (do kwoty 150 zł - w przypadku przekroczenia rachunku obowiązuje dopłata)
  • nielimitowany dostęp do strefy Wellness (basenu, jacuzzi i saun)
  • wyśmienite śniadanie

Wyjątkowy pakiet dla wyjątkowej pary - sprawdź dostępność już teraz, klikając przycisk "REZERWACJA ONLINE".

 

* widok na jezioro posiadają pokoje Lux View oraz Apartament Lux View, widok na zatokę i rozlewiska - pokoje Lux oraz Apartamenty Lux i Lux Plus

** przed zarezerwowaniem pobytu prosimy o kontakt z recepcją w celu sprawdzenia dostępności zabiegów na dany dzień

Wyżywienie:

Pakiet obejmuje śniadanie oraz romantyczną kolację dla 2 osób do kwoty 150 zł (w przypadku przekroczenia rachunku obowiązuje dopłata; w przypadku rachunku niższego niż 150 zł różnica nie będzie wypłacana).

Wellness & SPA:

Spędźcie ten czas we dwoje, nawet w SPA! Nasze nowo otwarte centrum odnowy posiada - jedyny w okolicy - podwójny gabinet masażu, w którym możemy wykonywać zabiegi dla Par w tym samym czasie. Zamknijcie oczy, wsłuchajcie się nastrojową muzykę i odprężcie się - czując nadal swoją bliskość...

Pakiet obejmuje relaksujący masaż aromatycznymi olejkami dla dwojga (50 min.)

WAŻNE! Rytuały, masaże i zabiegi kosmetyczne zostaną dostosowane do aktualnie obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią COVID-19. Po więcej szczegółów prosimy o kontakt z recepcją.

Dodatkowo płatne:

Jedna doba to za mało? :) Skontaktuj się z nami - przedłużymy twój pobyt, jeśli będzie to możliwe.

Warto wiedzieć:

Masaże dla Par cieszą się bardzo dużą popularnością - uprzejmie prosimy upewnić się o ich dostępności w danym terminie przed zarezerwowaniem pobytu.