Atrakcje

MOC ATRAKCJI

W bliskiej okolicy hotelu Navigator znajdziecie Państwo wiele interesujących atrakcji. Najważniejsza - bliskość jeziora Błędno. Zapraszamy do czerpania sił z natury przez cały rok i spędzenia kilku dni w Hotelu Navigator w Zbąszyniu.

RUCH Z WIDOKIEM

Ruch jest dla Ciebie ważny i starasz się dbać o swoją kondycję. Okolice Zbąszynia sprzyjają uprawianiu wielu dziedzin sportu - biegacze i rowerzyści docenią wygodną trasę wokół jeziora, natomiast kajakarze, żeglarze i amatorzy windsurfingu będą zachwyceni warunkami do uprawiania sportów na rzece Obrze i jeziorze Błędno. Hotel Navigator zlokalizowany jest w idealnym miejscu w stosunku do wszystkich atrakcji sportowych Zbąszynia.

ZABYTKI, HISTORIA, MUZYKA

Okolice Zbąszynia obfitują w wiele zabytków kultury: drewniane kościoły w Łomnicy, Chlastawie i Kosieczynie, barokowy kościół parafialny i basztę w zabytkowym parku pałacowym w Zbąszyniu, w której znajduje się galeria sztuki. Miłośnicy historii i folkloru znajdą wiele pretekstów by odkrywać dla siebie region, zaczynając od odwiedzenia Muzeum Ziemi Zbąszyńskiej i Regionu Kozła. Zbąszyń i okolice są silnie związane z żywą do dziś tradycją gry na koźle - ludowym instrumencie dętym.

1
2
3