NOWY WYMIAR RELAKSU

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do nowo otwartego SPA w Hotelu Navigator! W eleganckich, nowoczesnych wnętrzach, przy akompaniamencie relaksacyjnej muzyki, pomożemy Państwu wejść w zupełnie nowy wymiar odprężenia i relaksu. Nasze SPA to nie tylko miejsce wykonywania zabiegów – to otoczenie, które uwodzi i sprawia, że każdy chce być jego częścią i do niego wracać. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów i masaży, dostępną pod tym linkiem.

 

Hotel spa z basenem

Dwunastometrowy basen Hotelu Navigator zaprasza gości pragnących zrelaksować się w krystalicznej, przyjemnie ciepłej wodzie. Wieczorne, atrakcyjne oświetlenie podkreśla ruch wody i sprawia, że całe pomieszczenie wygląda niesamowicie. Dla spragnionych silniejszych doznań nasz hotel SPA nad jeziorem proponuje jacuzzi z odprężającym masażem bąbelkowym. 
Zapraszamy Państwa by zregenerować siły i doświadczyć relaksu w nowo otwartym SPA. 

Strefa Saun

Navigator w Zbąszyniu to hotel nad jeziorem, w którym możecie Państwo zrelaksować się w znajdującej się przy basenie strefie saun (sauna sucha i sauna parowa). To doskonałe odprężenie oraz naturalny sposób na zdrowie i urodę. Jako profesjonalny hotel SPA nad jeziorem w Wielkopolsce dbamy o wysoki standard naszych usług, aby mogli Państwo spędzić czas relaksując się w przyjemnej atmosferze.

1
2
3