Wesele w Wielkopolsce

Wiemy, że przyjęcia weselne są wyjątkowymi wydarzeniami — zarówno dla Państwa Młodych, jak i ich rodziców oraz gości. To dzień, w którym liczy się każdy szczegół i wszystko musi być perfekcyjnie dopracowane.

Wielkopolskie wesele nad jeziorem

W Hotelu Navigator możemy zorganizować przepiękne wesele nad jeziorem nawet do 100 osób. Układ Sali Bankietowej każdorazowo dostosowujemy do ilości zaproszonych gości oraz preferencji Pary Młodej. Dysponujemy zarówno stołami okrągłymi, jak i prostokątnymi. Menu ustalamy indywidualnie, służąc radą i naszym doświadczeniem w jego komponowaniu. Zadbamy o to, aby Państwa wesele w Wielkopolsce było wyjątkowe pod względem kulinarnym, a na stole nie zabrakło ulubionych potraw. Sala Bankietowa posiada nowoczesne nagłośnienie oraz specjalnie zaprojektowane miejsce dla zespołów muzycznych, a także wbudowany projektor i ekran, na którym w trakcie przyjęcia można wyświetlać zdjęcia oraz filmy. Gościom weselnym oferujemy noclegi ze śniadaniem w atrakcyjnych cenach.

Organizacja wesela w Wielkopolsce

W hotelu Navigator Zbąszyń zorganizujesz wyjątkowe wesele w Wielkopolsce. Lokalizacja w centralnej części kraju (w pobliżu autostrady A2) pozwoli łatwo do nas trafić nie tylko gościom z województwa lubuskiego, ale także z niemal każdego zakątka kraju, a nawet zachodniej Europy.

 

Hotel Navigator na portalu https://www.saleweselne.com