Spa menu

OFERTA ZABIEGÓW I MASAŻY DOSTĘPNA POD TYM LINKIEM.

 

Od dobrego samopoczucia do piękna.

Z przyjemnością zapraszamy do nowo otwartego SPA w Hotelu Navigator. W eleganckich, nowoczesnych wnętrzach, przy akompaniamencie relaksacyjnej muzyki, pomożemy Państwu wejść w zupełnie nowy wymiar odprężenia i relaksu.
 
Nasze zabiegi na twarz i ciało oparliśmy na profesjonalnych kosmetykach włoskiej marki Diego dalla Palma Professional. To ekskluzywna linia, w której dermo-kosmetyczna pielęgnacja skóry oraz włoski kult piękna i urody łączą się w Trzeci Wymiar Piękna. Podejmuje najnowsze wyzwania stające obecnie przed pielęgnacją skóry i wyznacza jej nowe ścieżki. Jest hiper-aktywna, skuteczna i bezpieczna. Zaspakaja potrzeby pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia.
 
Za wyjątkowe doznania podczas rytuałów i masaży odpowiedzialne są natomiast kosmetyki renomowanej marki Norden Cosmetics. To wysokiej jakości produkty bazujące na naturalnych składnikach i recepturach, skuteczne i przyjazne dla skóry. Ich celem jest długotrwałe, zrównoważone i efektywne działanie nie tylko na skórę̨, ale również̇ na cały organizm.
 
W Hotelu Navigator – położonym w sąsiedztwie obszaru chronionego Natura 2000 – zdajemy sobie sprawę z naszej odpowiedzialności wobec środowiska. Wykorzystywane kosmetyki są naturalne i biodegradowalne, pozbawione zbędnych zanieczyszczeń i składników podrażniających skórę. Proces ich produkcji jest przyjazny dla środowiska, wykorzystuje energię słoneczną oraz zredukowane do minimum zużycie wody. Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.
 
Wszystkie zabiegi i rytuały są bezpieczne dla kobiet w ciąży. Nasz wykwalifikowany personel zadba o to, by każda przyszła mama czuła się pięknie, komfortowo i bezpiecznie.
SPA w Hotelu Navigator to nie tylko miejsce wykonywania zabiegów – to otoczenie, które uwodzi i sprawia, że każdy chce być jego częścią i do niego wracać.

Nowy wymiar relaksu we dwoje.

Nasze hotelowe SPA posiada – jedyny w okolicy – podwójny gabinet zabiegowy, w którym możemy wykonać wybrane zabiegi czy masaże jednocześnie dla dwóch osób. Doświadczenie współprzeżywania i współodczuwania wkracza tym samym do nieznanej do tej pory sfery.
 

 

REGULAMIN SPA 

 
1. Prosimy o przybycie na zabiegi do SPA na 10 minut przed umówionym czasem wizyty. W przypadku spóźnienia się na zabieg z winy Gościa, czas spóźnienia zostaje odliczony od łącznego czasu zabiegu.

2. SPA jest strefą ciszy i relaksu, dlatego prosimy o:

•nieużywanie telefonu komórkowego

•niepalenie tytoniu

•niespożywanie napojów alkoholowych lub innych środków odurzających podczas przebywania na terenie SPA.

3. W celu zwiększenia efektywności i bezpieczeństwa zabiegów zalecamy:

•poinformować przed zabiegiem o ewentualnych przeciwwskazaniach

•korzystać z basenu, jacuzzi i saun zawsze przed zabiegami

•unikać obfitych posiłków na minimum godzinę przed zabiegiem

•unikać depilacji minimum jeden dzień przed zabiegiem

4. Najwygodniejszym strojem osoby udającej się na zabieg jest szlafrok. Bielizna zabiegowa przygotowana jest w gabinecie zabiegowym.

5. Obsługa SPA zastrzega sobie prawo do przerwania zabiegu, jeśli spotka się
z zachowaniem nieadekwatnym do miejsca, w którym się znajduje.

6. Gość Hotelu Navigator może wydać dyspozycję przeniesienia obciążenia za produkty i usługi zakupione w SPA na pokój, w którym jest zameldowany. Rachunek ten zostanie uregulowany w dniu wyjazdu z Hotelu.

7. Osoby korzystające wyłącznie ze SPA i niebędące Gośćmi hotelowymi, regulują należność w Recepcji hotelowej – bezpośrednio po zakończeniu zabiegu.

8. W przypadku niestawienia się na zarezerwowane zabiegi (bez odwołania minimum 3 godziny wcześniej) będzie pobierana opłata w wysokości 50 % wartości zamówionego zabiegu.

9. Na zabiegi zapraszamy osoby powyżej 16 roku życia.

10. Hotel nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione przez Gości w strefie SPA.

11. Goście korzystający z usług SPA jednocześnie akceptują obowiązujący regulamin.

Rezerwacje zabiegów: 
Zalecamy rezerwację usług przynajmniej na kilka dni przed planowanym terminem. Rezerwacja usługi następuje po sprawdzeniu przez obsługę dostępności terminu.

REZERWACJA:  
pn.-pt.10:00 - 18:00
T: +48 575 002 811
E: spa@navigatorhotel.pl