SPA MENU

Od dobrego samopoczucia do piękna.

Z przyjemnością zapraszamy do nowo otwartego SPA w Hotelu Navigator. W eleganckich, nowoczesnych wnętrzach, przy akompaniamencie relaksacyjnej muzyki, pomożemy Państwu wejść w zupełnie nowy wymiar odprężenia i relaksu.
 
Nasze zabiegi na twarz i ciało oparliśmy na profesjonalnych kosmetykach włoskiej marki Diego dalla Palma Professional. To ekskluzywna linia, w której dermo-kosmetyczna pielęgnacja skóry oraz włoski kult piękna i urody łączą się w Trzeci Wymiar Piękna. Podejmuje najnowsze wyzwania stające obecnie przed pielęgnacją skóry i wyznacza jej nowe ścieżki. Jest hiper-aktywna, skuteczna i bezpieczna. Zaspakaja potrzeby pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia.
 
Za wyjątkowe doznania podczas rytuałów i masaży odpowiedzialne są natomiast kosmetyki renomowanej marki Norden Cosmetics. To wysokiej jakości produkty bazujące na naturalnych składnikach i recepturach, skuteczne i przyjazne dla skóry. Ich celem jest długotrwałe, zrównoważone i efektywne działanie nie tylko na skórę̨, ale również̇ na cały organizm.
 
W Hotelu Navigator – położonym w sąsiedztwie obszaru chronionego Natura 2000 – zdajemy sobie sprawę z naszej odpowiedzialności wobec środowiska. Wykorzystywane kosmetyki są naturalne i biodegradowalne, pozbawione zbędnych zanieczyszczeń i składników podrażniających skórę. Proces ich produkcji jest przyjazny dla środowiska, wykorzystuje energię słoneczną oraz zredukowane do minimum zużycie wody. Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.
 
Wszystkie zabiegi i rytuały są bezpieczne dla kobiet w ciąży. Nasz wykwalifikowany personel zadba o to, by każda przyszła mama czuła się pięknie, komfortowo i bezpiecznie.
SPA w Hotelu Navigator to nie tylko miejsce wykonywania zabiegów – to otoczenie, które uwodzi i sprawia, że każdy chce być jego częścią i do niego wracać.

Nowy wymiar relaksu we dwoje.

Nasze hotelowe SPA posiada – jedyny w okolicy – podwójny gabinet zabiegowy, w którym możemy wykonać wybrane zabiegi czy masaże jednocześnie dla dwóch osób. Doświadczenie współprzeżywania i współodczuwania wkracza tym samym do nieznanej do tej pory sfery.
 
Pełna oferta zabiegów i masaży dostępna pod tym linkiem.