Witamy

Tylko Ty i ja...

...tylko Ty i ja... i relaks we dwoje w hotelowym SPA, romantyczna kolacja przy świecach, a na koniec wieczór na tarasie z widokiem na zachód słońca nad jeziorem... Co Ty na to?

Wyjątkowy pakiet dla wyjątkowej pary - sprawdź dostępność już teraz, klikając przycisk "REZERWACJA ONLINE".

 

RYTUŁAŁ PRZYJAŹNI

Nie ma piękniejszej rzeczy niż przyjaźń, a szczególnie między kobietami! Trzeba o nią dbać tak samo jak o każde piękno. Zapraszamy wszystkie pokrewne dusze na pobyt, który wzmocni ciało, umysł i więzi między nami :) 
Po więcej szczegółów kliknij tutaj.

Wieczór panieński

Wieczór panieński to nie tylko świętowanie ostatniego wieczoru Panny Młodej „na wolności”. To przede wszystkim celebracja przyjaźni, kobiecości i radości z życia. Spędźcie ten czas tak, by na długie lata zapadł Wam w pamięci jako jeden z najpiękniejszych! Zapraszamy do skorzystania z jednego z jednego z trzech pakietów kompleksowej organizacji wieczoru panieńskiego (pełna oferta pod tym linkiem). My zajmiemy się wszystkim, a Wam pozostaje się tylko doskonale bawić! :)

KOMFORT Z WIDOKIEM

Położenie Hotelu Navigator tuż nad brzegiem jeziora sprawia, że niemal z każdego miejsca nasi Goście mają przepiękny widok na jezioro Błędno. Jeśli zatem potrzebujesz kojącego odpoczynku i relaksującego spokoju, zarezerwuj komfortowy pokój z widokiem.

HOTEL NAVIGATOR

Nasz trzygwiazdkowy obiekt położony jest w urokliwym zakątku Zbąszynia, w zachodniej Wielkopolsce. Oferujemy wysoki standard oraz niskie koszty pobytu. Bliskość autostrady A2 sprawia, że można szybko i wygodnie dojechać do nas z Poznania, Warszawy czy Berlina. Hotel Navigator to idealne miejsce na spotkanie firmowe, na które przyjeżdżają uczestnicy z różnych zakątków Polski i Europy.

Ślub nad jeziorem

Błękitna woda skąpana w blasku letniego słońca, śpiew ptaków, szum starych dębów… czy można wymarzyć sobie piękniejszą oprawę tak wyjątkowego dnia, jakim jest ślub? Położenie hotelu Navigator tuż nad brzegiem jeziora daje ogromne możliwości organizacji plenerowej ceremonii ślubnej – w otoczeniu girlandy kwiatów, czerwonego dywanu i przepięknego widoku. Ślub w takim miejscu będzie niezapomnianym, wyjątkowym przeżyciem, które na długo zapadnie w pamięć nowożeńców i zaproszonych gości.

ZOSTAŃ Z NAMI DŁUŻEJ

Eleganckie, wygodne pokoje i doskonałe jedzenie to nie jedyne powody, dla których warto u nas zostać trochę dłużej, niż jedną noc. Do dyspozycji Gości oddajemy basen z jacuzzi. Natomiast ciszę i spokój, tak niezbędne do pracy czy odpoczynku, zapewni położenie hotelu w strefie objętej programem „Natura 2000”.

1
2
3
4
5
6
7