O hotelu

HOTEL
Nowoczesny i funkcjonalny Hotel Navigator został zbudowany pośród starodrzewia dębowego, bezpośrednio nad brzegiem jeziora Błędno. Stworzyliśmy wokół hotelu park z trawnikami, kępami wierzb i olsz a także rzeźbami. Obszar wokół hotelu pozwala organizować duże imprezy plenerowe. Bardzo dogodny i szybki dojazd autostradą A2 powoduje, że sprawnie dostaną się Państwo do nas zarówno od strony Berlina (2 godz.) jak i Poznania (1 godz.) oraz Warszawy (3,5 godz.). Jesteśmy hotelem przyjaznym osobom niepełnosprawnym.

Oferujemy naszym Gościom 95 miejsc noclegowych w 51 komfortowych, nowocześnie zaprojektowanych pokojach z łazienkami. Nasza baza noclegowa składa się z:

  •  7 pokoi jednoosobowych
  • 20 pokoi dwuosobowych double
  • 21 pokoi dwuosobowych twin
  • 3 apartamentów

W niektórych pokojach i apartamentach istnieje możliwość wstawienia dostawki.

Większość pokoi Hotelu Navigator w Zbąszyniu posiada balkony z niesamowitym widokiem na jezioro Błędno. W okresie letnim urozmaicają panoramę sunące po tafli jeziora żaglówki, a zimą przy skutym lodem jeziorze pędzące bojery.
W każdym pokoju i apartamencie znajdziecie Państwo telewizor LCD z szeroką gamą programów telewizji satelitarnej, a w całym obiekcie dostępna jest bezprzewodowa sieć WiFi.

Recepcja czynna całą dobę.

Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 do 11:00.

Zwierzęta nie są akceptowane.

BASEN I SAUNY

Hotel Navigator posiada także basen, jacuzzi oraz strefę saun. Efektownie podświetlony basen to doskonały pomysł na relaks i odpoczynek a dla najmłodszych gości fantastyczne miejsce do zabawy w wodzie.

Basen jest czynny codziennie od 7:00 do 22:00, natomiast sauny od 15:30 do 21:30.

SPA

Od 2020 roku Hotel Navigator posiada nowoczesne SPA z 4 gabinetami zabiegowymi, w tym jednym podwójnym, w którym można wykonywać zabiegi jednocześnie dla 2 osób. Szczegółową ofertę masaży i zabiegów można znaleźć z zakładce "SPA & WELLNESS". 

BANKIETY

Hotel Navigator dysponuje dużą salą bankietową na 100 osób z widokiem na jezioro i wyjściem na taras. Sala jest wyposażona w miejsce dla zespołów muzycznych, efektowne oświetlenie, a także projektor multimedialny i wbudowany ekran, na którym podczas przyjęcia można wyświetlać prezentacje i pokazy zdjęć.

RESTAURACJA

Restauracja Hotelu Navigator czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 13:00 do 21:00, a w niedziele od 13:00 do 20:00. Oferuje dania kuchni europejskiej oraz regionalnej, a także doskonałą aromatyczną kawę i przygotowywane na miejscu kuszące desery.

KONFERENCJE

Trzy sale konferencyjne pozwalają na optymalną konfigurację przestrzeni. Istnieje możliowość łączenia sal w jedną większą przestrzeń. Zaplecze konferencyjne hotelu Navigator składa się z:

  • Sali Wierzbowej (do 48 osób)
  • Sali Dębowej (do 97 osób)
  • Sali Brzozowej (do 81 osób)

Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz wbudowane nagłośnienie.

PARKING

Hotel Navigator posiada własny, zamkniety i monitorowany parking z 52 miejscami dla samochodów osobowych i 2 dla autokarów.