KONFERENCJE W WIELKOPOLSCE

Hotel konferencyjny Navigator położony jest w zachodniej Wielkopolsce, niedaleko granicy województwa lubuskiego, i posiada jedną z największych powierzchni konferencyjnych w okolicy. Znajdziesz tutaj doskonałe warunki do organizacji szkolenia, spotkania zarządu Twojej firmy czy negocjacji biznesowych. Nasz nowoczesny hotel w Wielkopolsce, idealny na konferencje, ma komfortowe, a także klimatyzowane sale – Brzozową, Dębową oraz Wierzbową – sprawdzą się one idealnie zarówno przy dużych, jak i kameralnych spotkaniach w swobodnej atmosferze.

PRZESTRONNY HOTEL NA KONFERENCJE

Organizujemy wszelkiego rodzaju konferencje, szkolenia, prelekcje i seminaria biznesowe. Dysponujemy trzema niezależnymi salami z możliwością ich łączenia oraz nowoczesnymi systemami multimedialnymi. Każda sala konferencyjna wyposażona jest w obszerne i liczne okna, pozwalające na naturalne oświetlenie wnętrza. Zapewniamy pełną obsługę restauracyjną oraz warunki sprzyjające koncentracji, a także efektywnej pracy podczas spotkań. Atutem naszej oferty dla firm jest wygodny hotel zlokalizowany w Wielkopolsce niedaleko granicy województwa lubuskiego – konferencje, nawet kilkudniowe, nie stanowią dla nas problemu! Warto zwrócić uwagę także na duży teren do spotkań plenerowych.

SALE W HOTELU KONFERENCYJNYM

Idealne miejsce na konferencje, spotkanie biznesowe lub szkolenie w województwie wielkopolskim? Wystarczy zapoznać się z ofertą naszego hotelu! Budynek posiada aż trzy sale konferencyjne, a każda z nich z pięknymi widokami. Dzięki możliwości powiększenia przestrzeni za pomocą systemu rozsuwanych ścian nasze pomieszczenia świetnie nadają się do organizacji wydarzeń dla mniejszych oraz większych grup. W przypadku spotkań trwających kilka dni w naszym przestronnym hotelu oferujemy również nocleg. Warto wybrać się do Wielkopolski, bo z nami każda konferencja i szkolenie jest gwarancją sukcesu!

1
2
3