Aktualności

Bal Sylwestrowy 2015

1. Styczeń 2016 - 15:47
Powitaliśmy Nowy Rok 2016 z przytupem.
Bal Sylwestrowy w hotelu Navigator cieszył się olbrzymim zainteresowaniem gości.
Serdecznie dziękujemy naszym Gościom za wspaniałą zabawę!

Bal Andrzejkowy 2015

28. Listopad 2015 - 15:39
Andrzejki 2015 obeszliśmy w naszym hotelu hucznie! Wszystkim Andrzejom życzymy wszystkiego najlepszego : )
 
Imieniny św. Andrzeja to dzień, który rozpoczyna odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia.  Z kolei wieczór poprzedzający ten dzień jest czasem magii, wróżb, czarów i przepowiedni. Taka też atmosfera zapanowała w Hotelu Navigator w noc z 28 na 29 listopada. Specjalna uczta smaków, blask świec, kolorowe światła wprowadziły gości w enigmatyczny nastrój. Dla osób spragnionych czarów czekały ciasteczkowe wróżby a porywająca do tańca muzyka sprawiła, że goście wirowali w objęciach swoich partnerów.
 
Dziękujemy przybyłym gościom za to, że sprawili że pierwsze Andrzejki w Hotelu Navigator zostaną niezapomniane i magiczne.

 

IV Rajd Samochodów Zabytkowych

1. Wrzesień 2015 - 13:55

W ostatni weekend sierpnia odbył się w Zbąszyniu IV Rajd Samochodów Zabytkowych - Śladami Żbąszyńskiego Kozła. Hotel Navigator gościł ponad 70 załóg biorących udział w Rajdzie, a także zorganizował dwa wieczory pełne pysznego jedzenia, dobrej muzyki i fantastycznej atmosfery. Przepiękne, zabytkowe samochody parkujące pod hotelem przeniosły wszystkich w czasie do początków i połowy XX wieku. Było cudownie retro, kolorowo i w wyśmienitych nastrojach. Wspominamy ten weekend bardzo mile i serdecznie zapraszamy uczestników Rajdu za rok!

   

Kolacja Walentynkowa

16. luty 2015 - 15:48

14 lutego gościliśmy zakochanych szaleńczo i tych platonicznie, kochających miłością rodzicielską, siostrzaną i przyjacielską, wszystkich, którym amor nie jest obcy. Przygotowaliśmy specjalne menu pełne afrodyzjaków, świece, kwiaty i romantycznąa muzykę wykonywaną na żywo przez trio jazzowe. Dziękujemy wszystkim gościom za świetną zabawę.

Bal budowniczych

6. luty 2015 - 13:12

31 stycznia chcąc podziękować wszystkim, którzy pomogli nam stworzyć Hotel Navigator zorganizowaliśmy przyjęcie połączone z uroczystością poświęcenia obiektu. Dziękujemy wszystkim którzy nas zaszczycili.