Wesele w Wielkopolsce

Wiemy, że przyjęcia weselne są wyjątkowymi wydarzeniami — zarówno dla Państwa Młodych, jak i ich rodziców oraz gości. To dzień, w którym liczy się każdy szczegół i wszystko musi być perfekcyjnie dopracowane.

W Hotelu Navigator możemy zorganizować przepiękne wesele nad jeziorem nawet do 100 osób. Układ Sali Bankietowej każdorazowo dostosowujemy do ilości zaproszonych osób oraz preferencji Pary Młodej. Dysponujemy zarówno stołami okrągłymi, jak i prostokątnymi. Menu weselne ustalamy indywidualnie, służymy radą i naszym doświadczeniem w jego komponowaniu. Sala Bankietowa posiada nowoczesne nagłośnienie oraz specjalnie zaprojektowane miejsce dla zespołów muzycznych, a także wbudowane ekran i projektor, na których można wyświetlać zdjęcia oraz filmy w trakcie przyjęcia. Dla gości weselnych oferujemy także noclegi ze śniadaniem w atrakcyjnych cenach.

W hotelu Navigator Zbąszyń zorganizujesz wyjątkowe wesele w Wielkopolsce. Lokalizacja w centralnej części kraju (w pobliżu autostrady A2) pozwoli łatwo do nas trafić nie tylko gościom z województwa lubuskiego, ale także z niemal każdego zakątka kraju, a nawet zachodniej Europy.