Wesele w Wielkopolsce

Wiemy, że przyjęcia weselne są wyjątkowymi wydarzeniami - zarówno dla Państwa Młodych, ich rodziców oraz gości. To dzień, w którym liczy się każdy szczegół i wszystko musi być perfekcyjnie dopracowane.

W Hotelu Navigator możemy zorganizować przyjęcia nawet do 100 osób. Układ Sali Bankietowej każdorazowo dostosowujemy do ilości zaproszonych osób oraz preferencji Pary Młodej. Dysponujemy zarówno stołami okrągłymi jak i prostokątnymi. Menu weselne ustalamy indywidualnie, służymy radą i naszym doświadczeniem w jego komponowaniu. Sala Bankietowa posiada nowoczesne nagłośnienie oraz specjalnie zaprojektowane miejsce dla zespołów muzycznych, a także wbudowane ekran i projektor, na których można wyświetlać zdjęcia oraz filmy w trakcie przyjęcia. Dla gości weselnych oferujemy także noclegi ze śniadaniem w atrakcyjnych cenach.

Hotel Navigator Zbąszyń zlokalizowany jest w zachodniej Wielkopolsce, niedaleko autostrady A2, dzięki czemu łatwo do nas trafić niemal z każdego zakątka kraju, a także zachodniej Europy.