Oferty specjalne

od 1010 pln/os.

Sylwestrowy Bal Maskowy 2020

W tym przewrotnym roku 2020 nawet pakiet sylwestrowy robimy na opak – najpierw zabawa, a później odpoczynek i relaks. :) Dzięki temu wrócą Państwo do domu wypoczęci i z mnóstwem energii do działania w nowym 2021 roku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem pakietu sylwestrowego oraz pełną ofertą pakietów (tutaj):

od 269 pln/os.

Jesienna odnowa

Naładuj baterie jesiennym słońcem! Skorzystaj z pobytu idealnie dopasowanego do Ciebie - czy zdecydujesz się na relaksujący pobyt w pojedynkę czy wypad z rodziną lub przyjaciółmi - mamy dla Ciebie najlepszą ofertę, w najpiękniejszej porze roku.

Pakiet "Jesienna odnowa" zawiera:

od 474 pln/os.

Rytuały przyjaźni

Przyjaźń jest piękna... a przyjaźń między kobietami jeszcze piękniejsza! I - jak o każde piękno - należy o nią zadbać. Wszystkie siostrzane dusze zapraszamy na pobyt wzmacniający ciało, umysł i więzi :)

Pakiet "Rytuały przyjaźni" zawiera:

od 426 pln/os.

...tylko Ty i ja <3

...tylko Ty i ja... i relaks we dwoje w hotelowym SPA, romantyczna kolacja przy świecach, a na koniec wieczór na tarasie z widokiem na zachód słońca nad jeziorem... Co Ty na to? :)

Pakiet "Tylko Ty i ja" zawiera:

od 359 pln/os.

Wieczór panieński

Wieczór panieński to nie tylko świętowanie ostatniego wieczoru Panny Młodej „na wolności”. To przede wszystkim celebracja przyjaźni, kobiecości i radości z życia. Spędźcie ten czas tak, by na długie lata zapadł Wam w pamięci jako jeden z najpiękniejszych!
Zapraszamy do skorzystania z jednego z trzech pakietów kompleksowej organizacji wieczoru panieńskiego (kliknij w link). My zajmiemy się wszystkim, a Wam pozostaje się tylko doskonale bawić! :)
 

Karnety na basen

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty karnetów na basen Hotelu Navigator!
Proponujemy dwa rodzaje karnetów:

  • 10 wejść jednogodzinnych na basen i jacuzzi w cenie 100 zł
  • 10 wejść jednogodzinnych na basen, jacuzzi i sauny w cenie 150 zł

Szczegółowych informacji udziela recepcja pod numerem telefonu: 68 384 60 88.