Gabinet Masażu

W chwilach wolnych od intensywnego szkolenia czy podczas wakacyjnego weekendu zapraszamy do skorzystania z naszego Gabinetu Masaży.

Oferujemy szeroką gamę masaży relaksacyjnych i leczniczych, a także poprawiających wygląd sylwetki.

 

Masaż karku i barków

Masaż karku i barków doskonale rozluźnia i niweluje napięcie mięśni obręczy barkowej spowodowane najczęściej stresem, a także długą pracą przy komputerze czy złą postawą stojącą i siedzącą. Wykorzystanie technik masaży klasycznego pozwala na poprawę krążenia krwi wpływając na lepsze dotlenienie organizmu, a co za tym idzie na obniżenie ciśnienia krwi, zniwelowanie zaburzeń koncentracji czy bólów głowy.

Masaż klasyczny

Najpopularniejszy masaż, będący metodą leczenia fizykalnego oraz integralną częścią odnowy biologicznej. Wywiera pośredni i bezpośredni wpływ na organizm. Poprawia samopoczucie, przyspiesza przemianę materii, usuwa napięcia mięśniowe, poprawia krążenie, poprzez wykorzystywane preparaty nawilża i ujędrnia skórę. Daje całkowite rozluźnienie i odstresowanie. Masaż klasyczny składa się z wielu ruchów, chwytów i opracowań, które działają dobroczynnie na ciało i umysł. Wskazany jest w stanach napięcia i przykurczów mięśniowych, przy problemach z przemianą materii, stresie czy złym samopoczuciu.

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne - wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu uspokajającym i antystresowym. Daje doskonałe rezultaty w procesie wyciszenia, uspokojenia oraz odprężenia po ciężkim dniu.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu

Masaż twarzy, szyi i dekoltu jest zabiegiem, który przyczynia się m.in. do złuszczenia obumarłych komórek naskórka, ułatwienia skórze oddychania, usprawnienia czynności wydzielniczej jej gruczołów, poprawy ukrwienia i sprężystości mięśni twarzy oraz ogólnej relaksacji. Wpływa także na redukcję obrzęków, usunięcie toksyn oraz szkodliwych produktów przemiany materii. Pomaga skórze utrzymać równowagę wodną, jak również pobudza ją do intensywnej regeneracji i odnowy. Regularne stosowanie tego zabiegu sprawia, że skóra staje się jędrniejsza, gładsza i bardziej promienna, a substancje aktywne zawarte w kosmetykach używanych po zabiegu zostają szybciej wchłaniane.

Masaż stóp

Masaż stóp to jeden z najprzyjemniejszych sposobów na relaks. Masaż stóp sprawi, że twoja krew zacznie szybciej krążyć, polepszy się przemiana materii, a toksyny będą szybciej usuwane z organizmu. Zabieg intensywnie pielęgnuje skórę stóp, nawilża i regeneruje, pobudza receptory stóp (działanie leczniczo-profilaktyczne, sprzyja procesom regeneracji i odnowy biologicznej). Skóra po zabiegu jest aksamitna i miękka w dotyku, powoduje uczucie lekkości, świeżości i odprężenia, likwiduje uczucie ociężałych nóg w okolicach łydek, poprawia krążenie, łagodzi bóle reumatyczne.