Gabinet Masażu

W chwilach wolnych od intensywnego szkolenia czy podczas wakacyjnego weekendu zapraszamy do skorzystania z naszego Gabinetu Masaży.

Oferujemy szeroką gamę masaży relaksacyjnych i leczniczych, a także poprawiających wygląd sylwetki.

Masaż klasyczny

Najpopularniejszy masaż, będący metodą leczenia fizykalnego oraz integralną częścią odnowy biologicznej. Wywiera pośredni i bezpośredni wpływ na organizm. Poprawia samopoczucie, przyspiesza przemianę materii, usuwa napięcia mięśniowe, poprawia krążenie, poprzez wykorzystywane preparaty nawilża i ujędrnia skórę. Daje całkowite rozluźnienie i odstresowanie. Masaż klasyczny składa się z wielu ruchów, chwytów i opracowań, które działają dobroczynnie na ciało i umysł. Wskazany jest w stanach napięcia i przykurczów mięśniowych, przy problemach z przemianą materii, stresie czy złym samopoczuciu.

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne - wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu uspokajającym i antystresowym. Daje doskonałe rezultaty w procesie wyciszenia, uspokojenia oraz odprężenia po ciężkim dniu.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu

Masaż twarzy, szyi i dekoltu jest zabiegiem, który przyczynia się m.in. do złuszczenia obumarłych komórek naskórka, ułatwienia skórze oddychania, usprawnienia czynności wydzielniczej jej gruczołów, poprawy ukrwienia i sprężystości mięśni twarzy oraz ogólnej relaksacji. Wpływa także na redukcję obrzęków, usunięcie toksyn oraz szkodliwych produktów przemiany materii. Pomaga skórze utrzymać równowagę wodną, jak również pobudza ją do intensywnej regeneracji i odnowy. Regularne stosowanie tego zabiegu sprawia, że skóra staje się jędrniejsza, gładsza i bardziej promienna, a substancje aktywne zawarte w kosmetykach używanych po zabiegu zostają szybciej wchłaniane.